Baldų Išvežimas

+370 656 51880

Baldų Išvežimas

Turbūt nesuklysime pasakę, jog praktiškai kiekvieno iš mūsų namuose yra seniai nenaudojamų, užsilikusių bei atakuojančių mūsų namų erdvę nebereikalingų daiktų. Nenusiminkite ir negaiškite savo laiko – mes galime padėti! Tiesiog susisiekite ir labai greitai viskas, kas Jums nereikalinga, bus sukrauta ir išvežta. Užtikriname profesionalų, greitą ir kokybišką darbų atlikimą.

  • Įvairių gabaritų senų, nereikalingų baldų išvežimas bei utilizavimas (lovos, spintos, stalai, kedės, kampai, spintelės ir visi kiti baldai). Atvažiuojame, Jums pageidaujant išrenkame, nusinešame ir viską išvežame. 
  • Buitinės technikos išvežimas (kompiuteriai, šaldytuvai, skalbimo mašinos ir kitokia buitinė technika). Taip pat transportuojame ir išvežame kitus sunkiai transportuojamus Jūsų daiktus, pavyzdžiui, vonias, pianinus, seifus ar radiatorius.
  • Teikiame perkraustymo paslaugas. Mažų ir didelių gabaritų baldų ir kitokių krovinių pervežimas iš vienos vietos į kitą. Padėsime Jums kuo greičiau įsikurti naujuose namuose.