Apie Mus

Apie MusMes paslaugų sferoje esame tam, kad Jums nereiktų skęsti dulkėse ir galvoti, kur reikia dėti nebenaudojamus baldus, statybines medžiagas ar kitus nereikalingus buities reikmenis. Esame veržlūs ir siekiame tik geriausio rezultato.

Esame profesionali įmonė – suderiname griovimo projektus, atliekame griovimo darbų techninę priežiūrą.

Griovimo darbai Vilniuje – mechaniniu ir rankiniu būdu griauname, ardome, šaliname visų tipų paviršius/dangas/sienas. Atliekame sienų pjovimo, sijų montavimo, sienų griovimo darbus.
Dirbame tiek su fiziniais tiek su juridiniais asmenimis.

Sudarome sutartis ir išrašome sąskaitas.

banner

Griovimo Darbai

Medinių pastatų, sienų, pertvarų, grindų demontavimas, ardymas, griovimas. Angų, nišų pjovimas, platinimas. Stogo, langų, durų demontavimas bei kiti ardymo darbai.
Daugiau informacijos
banner

Šiukšlių Išvežimas

Statybinių atliekų surinkimas ir išvežimas labai žemomis kainomis po remonto, griovimo, statybos darbų, gaisraviečių tvarkymas (bet koks statybinis laužas, plytos, betono gabalai, gipso kartonas, statybinė mediena, grindų dangos, šiferis ir kita).
Daugiau informacijos
banner

Baldų Išvežimas

Įvairių gabaritų senų, nereikalingų baldų išvežimas bei utilizavimas (lovos, spintos, stalai, kedės, kampai, spintelės ir visi kiti baldai). Atvažiuojame, Jums pageidaujant išrenkame, nusinešame ir viską išvežame.
Daugiau informacijos

KAIP UŽSAKYTI?

TELEFONU

+370 656 51880

El. Paštu

Parašykite mums